Deployment and Incident Manager (ITIL)

wynagrodzenie 70-90 PLN net/h

Gdańsk

Dla Dużego Klienta z sektora bankowego w Gdańsku poszukujemy eksperta zdolnego do efektywnego planowania, przeprowadzania oraz weryfikowania deploymentów oraz zarządzania kryzysowego.

Obowiązki
  • współpraca z developerami i testerami w zakresie przygotowywania deploymentów
  • planowanie, egzekucja i weryfikowanie skuteczności deploymentów
  • ocena ergonomii / ekonomii planowanych zmian
  • w razie incydentów: zbieranie logów, monitorowanie danych, zarządzanie zespołem
Wymagania
  • wiedza z zakresu dobrych praktyk wypuszczania nowych wersji aplikacji i produktów
  • obsługa incydentów i zarządzania kryzysowego (framework ITIL)
  • doświadczenie w sektorze bankowym lub finansowym (atut)
  • znajomość Weblogic, bazy danych SQL, Oracle Service Bus
  • znajomość Kafka (atut)
Oferujemy
  • wynagrodzenie 70-90 PLN net/h
  • do końca roku praca zdalna - docelowo praca w Gdańsku
  • pakiet benefitów pozapłacowych [50% Multisport, prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie na życie]
  • pracę w międzynarodowym środowisku przy dużych projektach
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.