Czarna magia

Nie do końca orientuję się czym zajmuje się administrator baz danych Siemianowice Śląskie, ale z tego co udało mi się zaobserwować po zachowaniu i sposobie życia mojego kolegi Damiana, który pracuje właśnie w tym zawodzie, jestem przekonana, że praca na stanowisku administratora to coś naprawdę dobrego, przyjemnego i satysfakcjonującego.

Na komputerach nie znam się prawie wcale – umiem posługiwać się tymi urządzeniami w stopniu podstawowym, codziennym, jednak jakiekolwiek ważniejsze decyzje i akcje muszę pozostawić komuś, kto na pewno będzie wiedział co robi. Znajomym, do którego zawsze zwracam się z komputerowymi problemami jest właśnie Damian – kolega, który w moim mniemaniu wszystkie informacje odnośnie komputera i zasad jego działania ma w małym palcu. Nie wiem czym dokładnie są te bazy danych, którymi na co dzień zajmuje się kolega, ale na pewno są czymś trudnym i skomplikowanym, bo Damian nie raz powtarzał, że moje problemy z komputerem są niczym w porównaniu do jego spraw zawodowych i zadań, z którymi na bieżąco musi sobie radzić.

Cieszę się, że jednym z moich znajomych jest człowiek, który posiada wszystkie te cechy i umiejętności, jakich akurat mi los poskąpił. Gdyby nie Damian już parę razy znalazłabym się w sytuacji podbramkowej i musiała zapewne wybrać się ze swoim komputerem do jakiegoś serwisu, który za swe usługi zażyczyłby sobie ogromnych sum pieniędzy. Damian na szczęście pomaga mi po znajomości – za darmo.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.