Noworoczne postanowienia

Do końca roku nie pozostało zbyt dużo czasu, dlatego korzystając z okazji chciałbym zastanowić się nad postanowieniami noworocznymi, jakie mam zamiar zrealizować w 2014. Moich marzeń i planów jest tyle, że nie wiem które wybrać, któremu dać pierwszeństwo i przede wszystkim które jest najłatwiejsze do realizacji. Chciałbym, by chociaż raz udało mi się spełnić jakieś postanowienie i pokazać, że mam wystarczająco dużo samozaparcia, by zmienić coś w moim życiu.

Od dwóch lat pracuję jako administrator baz danych Częstochowa i tego na pewno nie mam zamiaru zmieniać. Nie chcę stracić, ani zmienić pracy, bo lubię tę, którą obecnie posiadam. Chciałbym jednak zebrać się na odwagę i w końcu pójść do prezesa by zapytać o możliwości podwyżki. Od kiedy rozpocząłem pracę w firmie, moja pensja nie wzrosła ani o złotówkę, co bardzo mnie deprymuje i zasmuca. Po dwóch latach ciężkiej pracy człowiekowi należy się jakaś forma gratyfikacji. Mam nadzieję, że prezes nie odbierze mojego żądania bardzo negatywnie – w końcu każdy musi walczyć o swoje.

Innym problemem, z jakim chciałbym poradzić sobie w nowym roku jest nadwaga. Jestem człowiekiem lekko otyłym, który gdyby chciał mógłby wyglądać jak młody bóg. Szkoda, że mi się nie chce, a miejsce siłowni i ćwiczeń zastępują zazwyczaj czekoladki i śmieciowe jedzenie.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.