Przemyślenia

Do końca tego dnia w pracy mam zamiar zrobić wszystko w taki sposób, by mój bezpośredni przełożony nie mógł się do niczego przyczepić, jak zwykł to robić przez kilka ostatnich tygodni. Naprawdę nie wiem czym sobie zasłużyłem na takie traktowanie ze strony kierownika działu, ale wszyscy widzą, że jestem na jego czarnej liście osób, które powinny być krytykowane na każdym kroku i we wszystkich możliwych sytuacjach.

Jeszcze do niedawna wszystko wydawało się być w najlepszym porządku. Może mój przełożony nie był najprzyjemniejszym i najbardziej otwartym człowiekiem na świecie, ale dało się z nim współpracować i traktować go z chłodną obojętnością. Czasem dochodziło między nami do różnych niesnasek, jednak zarówno ja traktowałem jego z szacunkiem, jak i on liczył się z moim zdaniem. Jako administrator baz danych Siedlce uważam, że zasługuję na dobre traktowanie, choćby ze względu na moje wykształcenie i bogate doświadczenie zawodowe.

Dzisiaj mam zamiar wyjść trochę wcześniej z pracy i właśnie dlatego chcę postarać się zapiąć wszystko na ostatni guzik i nie dać swojemu przełożonemu podstaw do tego, by odmówił mi zwolnienia się z pracy pół godziny wcześniej. To okropne, że w ciągu tygodnia pracuję od 9.00 do 17.00, bo w ogóle nie mam czasu na pozałatwianie urzędowych spraw. Większość urzędów otwarta jest właśnie w tych godzinach, a ja muszę brać wolne gdy chcę coś porządnie ogarnąć. Może i moja praca jest spełnieniem moich marzeń, ale czasem mocno działa mi na nerwy.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.