Zgrany duet

Komputery i informatyka stanowią stały element mojego życia – element tak ważny, że nie potrafię o nim zapomnieć nawet w swoich snach, bo połowa moich marzeń sennych związana jest właśnie z informatyką, programowaniem lub grami komputerowymi. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy śniło mi się, że jestem bohaterem gry przygodowej, w która aktualnie gram i samodzielnie pokonuję kolejne etapy gry wygrywając z wrogami i pokonując przeciwników.

Trudno się dziwić mojej pasji zakrawającej czasami o obsesję, skoro całymi dniami spędzam czas przed komputerem. W firmie, w której pracuję jako administrator baz danych Lubin przez osiem godzin dziennie przesiaduję przed komputerem i zajmuję się zleconymi mi zadaniami albo tym, co jest aktualnie do zrobienia.

Podobnie po powrocie do domu najpierw zjadam obiad przyszykowany przez moją dziewczynę, a następnie siadam przed prywatnym laptopem i angażuję się w rozgrywki toczone w danej grze. Może moje życie po pracy wyglądałoby inaczej gdyby moja dziewczyna miała do mnie pretensje za czas spędzany przed komputerem. Na moje nieszczęście (albo raczej szczęście) Kamila sama jest wielką fanką gier komputerowych i podobnie jak ja całe wieczory spędza przy komputerze. Gdy Kamila nie gra w gry to ogląda seriale.

Niektórym osobom nasze komputerowe życie mogłoby wydawać się nudne i pozbawione głębszego sensu, ale dla nas jest idealne. Lubimy to, co robimy i czym się zajmujemy.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.