ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Administrator Baz Danych

100% zdalnie

(100% Remote)

Zadania:
  • Zapewnienie stabilności i ciągłości działania baz danych
  • Zapewnienie rozwiązań High Availability
  • Instalacja, konfiguracja, tuning baz danych z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania konfiguracją
  • Capacity Planning
  • R&D nowych technologii bazodanowych
  • Aktywny udział w projektowaniu systemów korzystających z baz danych
  • Bliska współpraca z zespołem Administratorów Systemów/DevOps
Wymagania:
  • Praktyczna znajomości systemów Linux
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednej wybranej bazy danych SQL lub NoSQL (np. Mysql, MongoDB, Redis, PostgreSQL, FoundationDB, Clickhouse)
  • Znajomość zagadnień związanych z wysoką dostępnością usług (m.in. replikacja, loadbalancing)
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy problemów w środowiskach produkcyjnych
  • Chęć do nauki nowoczesnych technologii bazodanowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci