Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
Administrator baz danych
Miejsce pracy: Ciechanów
Numer: StPr/21/0450
OBOWIĄZKI:

Obsługa serwera komputerowego do obsługi e-zajęć (kursów)- zajęcia on-line, podstawowa obsługa biura.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie- średnie zawodowe, umiejętności- obsługa komputera. Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy.

Miejsce pracy:

Ciechanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie