Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Administrator baz danych
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0015
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, obsługa komputera

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

do 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne ogłoszenia

oferta pracy

wczoraj

Administratora baz danych

SALTUS TUW

pomorskie / Sopot

Zadania na stanowisku: Administracja bazami danych SQL, Obsługa systemu kopii zapasowych (weryfikacja, odtwarzanie, zarządzanie w kontekście baz danych), Administracja serwerami baz danych w środowisku Linux (RedHat,Debian) oraz MS Windows, Realizacja zadań w...

Więcej
oferta pracy

wczoraj

Masterdata Specialist with Finnish

Genpact PL

zachodniopomorskie /

Responsibilities: Based on the input provided by Brand Development, Portfolio and innovation teams, creating the Material Master Data for all material types in SAP, Ensuring the delivery of high-level data quality of master data which meets the requirements of our...

Więcej