ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator Systemu Teta
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie ciągłości działania systemu Teta
  • Konfigurowanie systemu w zakresie implementacji systemów wynagrodzeń, reguł dekretacji księgowej, tworzenie dedykowanych formularzy, workflow, transformacji i obiegu dokumentów itp.
  • Odpowiedzialność za usuwania pojawiających się usterek/błędów
  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych funkcjonalności zgodnie z potrzebami biznesowymi spółki
  • Zlecanie oraz rozliczanie dodatkowych prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne
  • Potwierdzanie usług wykonywanych przez dostawców zewnętrznych oraz weryfikacja merytoryczna faktur kosztowych
  • Analiza wymagań biznesowych i rozwiązań technologicznych
  • Przeprowadzanie testów (funkcjonalnych, regresywnych, certyfikacyjnych) i przygotowanie dokumentacji testowej
  • Tworzenie przy pomocy zapytań SQL dedykowanych raportów
  • Aktywny udział w nowych projektach, prowadzonych w podległym merytorycznie obszarze działalności
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek - informatyka)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność tworzenia skryptów SQL
  • Znajomość systemu Teta będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analizy dużych zbiorów danych
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań
  • Samodzielność, staranność i terminowość w realizacji zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Premia za polecenie przyjaciół
  • Karta sportowa
  • Szkolenia e-learningowe
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody na adres: rekrutacja@ziko.pl. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: daneosobowe@ziko.pl.