IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Analityk danych

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1318] D

Zadania:
  • Wsparcie budowy bazy danych
  • Wsparcie budowy GUI oraz raportów zarządczych
  • Wsparcie w zakresie analiz i dostarczania danych
  • Rozwój modeli analitycznych (upgrade do v1 SEN)
  • Inne zadania związane z przygotowaniem informacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, telekomunikacyjne lub informatyczne (ew. student ostatniego roku)
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (preferowany Oracle) i język SQL, PL/SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Umiejętność dokonywania analizy i formułowania wniosków
  • Skuteczność w realizacji celów
  • Dbałość o satysfakcję klientów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu Machine Learning / AI
  • Znajomość tworzenia aplikacji w technologii Oracle APEX lub Power BI
Oferujemy:
  • Pracę w firmie w branży telekomunikacyjnej
  • Wynagrodzenie 5000 - 5500 zł na fakturę (B2B)
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."