Specjaliści w rekrutacji
dla branży IT

Poszukujemy Data Engineera, który dołączyłby do 4-osobowgo zespołu inżynierów danych w firmie o ugruntowanej pozycji lidera segmentu modern convenience. Firma funkcjonuje na rynku od 23 lat i na ten moment posiada ponad 7000 sklepów w całej Polsce. Poszukujemy osób otwartych, ambitnych i nastawionych na pracę zespołową. Praca z biura w Poznaniu, może być częściowo zdalna.

Data Engineer
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie kompleksowych procesów zarządzania danymi i integracji danych
  • Optymalizacja, konfiguracja i monitoring istniejących przebiegów ETL
  • Tworzenie, modyfikacja i optymalizacja struktur i procedur w hurtowni danych z uwzględnieniem akceptowalnego poziomu kosztów
  • Tworzenie autorskich rozwiązań usprawniających pracę systemów przechowujących dane w oparciu o znajomość języków programowania
  • Utrzymywanie odpowiednich standardów rozwoju oprogramowania
  • Identyfikacja i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych biznesu pod względem możliwości i sposobu ich technicznej realizacji
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków, minimum 3 lata
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Informatyka lub pokrewne kierunki)
  • Znajomość Python/ pySpark/ AirFlow/ JIRA/ Snowflake – mile widziane
  • Znajomość metodologii modelowania hurtowni danych, zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz języka SQL
  • Doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań dla nowych rozwiązań oraz zmian w systemach i procesach
  • Dobra znajomość j. angielskiego (B2)
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole
  • Samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność oraz myślenie analityczne
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę (możliwa również umowa B2B)
  • Wysokie premie roczne
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (także po pandemii)
  • Ubezpieczenie (Axa)
  • Dofinansowanie opieki medycznej (LuxMed)
  • Kartę Multisport
  • Budżet szkoleniowy (w tym możliwość dofinansowania studiów zaocznych)
  • Skonfigurowany i zabezpieczony sprzęt

Proces rekrutacyjny:

Pierwszym etapem rekrutacji jest rozmowa z Kingit - krótkie podsumowanie doświadczenia i dotychczasowych projektów. Po stronie firmy przewidziane są dwie rozmowy online, każda ok 1h - podczas rozmów obecna będzie HR Manager, Lider zespołu Data Engineer. Pojawią się pytania techniczne. Będzie to okazja do lepszego poznania firmy oraz realizowanych projektów. W zależności od przebiegu rozmowy możliwe jest zadanie rekrutacyjne.