IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Młodszy Administrator Baz Danych

Nr Ref.: [1365] A

Zadania:
  • utrzymanie baz danych w wybranych technologiach (m.in. opensource)
  • tuning wydajności serwerów baz danych
  • odpowiedzialność za procesy backup/restore (kontrola wykonania, kontrola planu odtworzeń),
  • monitorowanie komponentów bazodanowych, diagnozowanie incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie aplikacji biznesowych
  • wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa i poprawek, przeprowadzanie upgradeów silników baz danych do wyższych wersji
  • rozwój i doskonalenie istniejących rozwiązań DR oraz testowanie procedur odtworzeniowych
  • instalowanie i konfiguracja środowisk ww. baz danych
  • realizacja zadań projektowych z zakresu technologii baz danych

Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe dotyczące zarządzania silnikami baz danych w wybranych technologiach (MS SQL, Postgresql, MySQL/MariaDB)
  • znajomość języka SQL oraz  PL/SQL na poziomie niezbędnym do administrowania bazą
  • podstawowa wiedza administratorska z zakresu systemów operacyjnych Linux/Unix
  • umiejętności pisania skryptów w warstwie SQL i systemu operacyjnego (bash, ksh)
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne
  • determinacja dotycząca rozwoju zawodowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (8-16 / 14-22 oraz dyżury w modelu standby) oraz w oknach serwisowych poza standardowymi godzinami pracy (wdrażanie zmian projektowych i utrzymaniowych)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • zorientowanie na realizację postawionych celów, zarówno tych indywidualnych jak i zespołowych
  • współpraca w zespole przy realizacji zadań, jak również dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi członkami zespołu
  • udzielanie wsparcia członkom zespołów, w których lub z którymi pracuje
  • aktywne poszukiwanie rozwiązań problemów oraz optymalnych sposobów realizacji zadań
  • terminowość, jakościowość i kompletność dostarczanych produktów i rozwiązań
  • komunikacja w sposób otwarty i efektywny (nastawiony na realizację celu/zadania)
  • okresowa praca pod presją terminów i w sytuacjach ze swej natury stresujących

 Dodatkowym atutem będzie:

  • mile widziana podstawowa znajomość administrowania bazami Oracle
  • mile widziana wiedza dotycząca rozwiązań no-sql (MongoDB)
  • znajomość zasad dotyczących eksploatacji systemów produkcyjnych
  • znajomość architektury zaawansowanych systemów informatycznych
  • doświadczenia w projektach migracyjnych, konsolidacyjnych
  • certyfikaty zawodowe potwierdzające deklarowane umiejętności

Znajomość poniższych technologii:

  • systemy monitoringu: Zabbix
  • automatyzacja: Ansible, Puppet
  • znajomość systemów operacyjnych Unix (w szczególności Solaris 10 oraz 11)
Oferujemy:
  • pracę w firmie w branży telekomunikacyjnej
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."