Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 3871

W związku z rozwojem naszego Klienta - międzynarodowej korporacji zlokalizowanej w centrum Wrocławiu
- prowadzimy rekrutację na stanowisko w Dziale Planowania Transportu:

TWOJE ZADANIA:
zapewnienia wsparcia w zakresie zarządzania danymi w SAP i Oracle
współpraca w międzynarodowym zespole
codzienna praca na systemach zakupowych
przygotowywanie raportów

NASZE OCZEKIWANIA:
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
znajomość drugiego języka: hiszpański lub włoski lub francuski
dostępność do pracy na pełen etat - wymóg konieczny
wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)

OFERUJEMY:
umowę o pracę tymczasową z Gi Group – chęć zatrudnienia na stałe u Klienta w przyszłości
pracę od poniedziałku do piątku
niezbędne narzędzia pracy
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (zależne od doświadczenia)
premie miesięczne do 12% od wynagrodzenia
możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i międzynarodowej firmie
zdobycie wiedzy i umiejętności w pracy na globalnych systemach zakupowych

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.