Wybierz pracę w www.hymon.pl

HYMON to czołowa Polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi od 2011.

Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów, inwerterów, systemów montażowych, pozostałego sprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

Pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Pracownik działu IT
Miejsce pracy: Tarnów

Poszukujemy osoby do rozwijanego działu IT.

Zakres obowiązków (w zakresie administracji i instalacji):
  • systemy windows 10, 7, server, AD, terminali,
  • systemy Linux,
  • Bitrix,
  • WebCon,
  • Serwery MS SQL,
  • Serwery MySQL, MariaDB,
  • Office, Teams, Outlook,
  • Plesk (postfix, etc.),
  • Fortigate,
  • Microtik,
  • Maszyny wirtualne,
  • Licencjonowanie,
  • Osprzęt sieciowy,
  • Techniczna rozbudowa sieci LAN,
  • VPN,
  • Synology NAS,
  • Acronis.
Mile będziemy widzieli również znajomość języków:
  • PHP,
  • SQL,
  • VBA.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w okresie wdrożenia,
  • pakiet świadczeń sportowych i/ bądź medycznych,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.