Politechnika Wrocławska poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. MS SQL
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SMSS/05/2022
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie hurtowni danych na wewnętrzne potrzeby uczelni.

Zakres obowiązków:
  • praca z bazą danych MS SQL (tworzenie procedur składowych, funkcji, widoków, triggerów, jobów, optymalizacja),
  • utrzymanie i rozwój baz danych, hurtowni oraz ETL-i,
  • wsparcie użytkowników wewnętrznych,
  • analizowanie i rozwiązywaniw zgłoszonych problemów,
  • monitorowanie działania serwera SQL.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenie w pracy z hurtowniami danych,
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych w szczególności MS SQL,
  • umiejętność dokumentowania wykonywanych prac,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, sumienność, pomysłowość, inicjatywa.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas,
  • wsparcie w trakcie wdrożenia w zespole – jeśli czegoś co potrzebujemy nie umiesz, spokojnie nauczymy Cię,
  • udział w ciekawych, ambitnych projektach z możliwością ich kreowania i realizacji własnych pomysłów,
  • duży wpływ na pracę zespołu, wykorzystywanych narzędzi i stosu technologicznego,
  • nowoczesny sprzęt oraz dostęp do narzędzi wspierających proces tworzenia systemów informatycznych,
  • przyjazną atmosferę w bardzo młodym, zgranym i dynamicznym zespole,
  • ciągły rozwój, szkolenia i nieustanną możliwość poszerzania swojej wiedzy.
Wszystkie CV powinny zawierać poniższą klauzulę RODO *:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).”

* CV nie zawierające powyższej klauzuli RODO nie będą rozpatrywane.